IE1 කාර්යක්ෂමතා මෝටරය
පිරිවිතර
| සම්මත | IEC60034-30 හඳුන්වා දීම |
| රාමු ප්රමාණය | 80-355 |
| නිගමනය | 0.18kW-315kW |
| කාර්යක්ෂමතා පන්තිය | අයිඊ1 |
| වෝල්ටීයතාවය/සංඛ්යාතය | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| ආරක්ෂණ උපාධිය | IP55/IP56/IP65/IP66 හඳුන්වා දීම |
| පරිවාරක පන්තිය/උෂ්ණත්ව ඉහළ යාමේ පන්තිය | එෆ්/බී |
| සවි කිරීමේ සැකසුම් | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| පරිසර උෂ්ණත්වය | -15°C ~+40°C |
| සාපේක්ෂ ආර්ද්රතාවය 90% ට වඩා අඩු විය යුතුය. | |
| උන්නතාංශය මුහුදු මට්ටමේ සිට මීටර් 1000 ට වඩා අඩු විය යුතුය. | |
| සිසිලන ක්රමය | IC411/IC416/IC418/IC410 හඳුන්වා දීම |
| රාජකාරිය | S1 |
| සේවා සාධකය | 1.0 ශ්රේණිය |
තොරතුරු ඇණවුම් කිරීම
● මෙම නාමාවලිය පරිශීලකයාගේ තොරතුරු සඳහා පමණි. නිෂ්පාදන වෙනස්කම් පිළිබඳව පූර්ව දැනුම්දීමක් ලබා නොදීම ගැන අපි සමාව අයදිමු.
● ඇණවුම් කිරීමේදී, කරුණාකර මෝටර් වර්ගය, බලය, වෝල්ටීයතාවය, වේගය, පරිවාරක පන්තිය, ආරක්ෂණ පන්තිය, සවි කිරීමේ ක්රමය ආදිය සඳහන් කරන්න.
● අපට පහත සඳහන් පරිදි පාරිභෝගික අවශ්යතා සඳහා විශේෂ මෝටර නිර්මාණය කර නිෂ්පාදනය කළ හැකිය.
1. විශේෂ වෝල්ටීයතාවය, සංඛ්යාතය සහ බලය
2. විශේෂ පරිවාරක සහ ආරක්ෂණ පන්ති
3. වම් අත පර්යන්ත පෙට්ටිය, ද්විත්ව පතුවළ කෙළවර සහ විශේෂ පතුවළ සහිත
4. ඉහළ උෂ්ණත්ව හෝ අඩු උෂ්ණත්ව මෝටර.
5. ඉහළ උන්නතාංශයක හෝ එළිමහන් භාවිතය
6. ඉහළ බලය හෝ විශේෂ සේවා සාධක
7. උණුසුම, ෙබයාරිං හෝ වංගු PT100, PTC, ආදිය සමඟ.
8. සංකේතකය, හුදකලා ෙබයාරිං හෝ හුදකලා ෙබයාරිං ඉදිකිරීම් සමඟ
9. අනෙකුත් අවශ්යතා.
ඔබගේ පණිවිඩය මෙහි ලියා අපට එවන්න.









