ස්ලිප් රින්ග් මෝටර්ස්
තාක්ෂණික දත්ත
| රාමු ප්රමාණය | 280-800මි.මී. |
| නිගමනය | 75-3150kW බලය |
| ශ්රේණිගත වෝල්ටීයතාවය | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| සවි කිරීමේ සැකසුම් | IM B3 |
| ආරක්ෂණ උපාධිය | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 හඳුන්වා දීම |
| සිසිලන ක්රමය | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 හඳුන්වා දීම |
| කණු ගණන | 4P/6P/8P/10P/12P |
| පරිවාරක පන්තිය | එෆ්එච් |
| පරිසර උෂ්ණත්වය | උන්නතාංශය මුහුදු මට්ටමේ සිට මීටර් 1000 ට වඩා අඩු විය යුතුය; -15°C ~+40°C |
| රාජකාරිය | S1 |
| සේවා සාධකය | 1.0 ශ්රේණිය |
ඔබගේ පණිවිඩය මෙහි ලියා අපට එවන්න.







