YVF පරිවර්තක-ෆෙඩ් මෝටර්ස්
YVF ශ්රේණියේ මෝටර විවිධ වේගයකින් හොඳ සිසිලන බලපෑමක් සහතික කිරීම සඳහා වෙන් කරන ලද අක්ෂීය-ප්රවාහ වාතාශ්රයකින් සමන්විත ලේනුන්-කූඩු රොටර් ව්යුහය භාවිතා කරයි.
පිරිවිතර
| රාමු ප්රමාණය | 80-355 |
| නිගමනය | 0.75kW-355kW |
| වෝල්ටීයතාවය/සංඛ්යාතය | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| නියත ව්යවර්ථය සඳහා ධාවන කලාපය සහ නියත බලය සඳහා ධාවන කලාපය | 5-50Hz සහ 50-100Hz |
| ආරක්ෂණ උපාධිය | IP55/IP56/IP65/IP66 හඳුන්වා දීම |
| පරිවාරක පන්තිය/උෂ්ණත්ව ඉහළ යාමේ පන්තිය | එෆ්/බී |
| සවි කිරීමේ සැකසුම් | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| පරිසර උෂ්ණත්වය | -15°C ~+40°C |
| සාපේක්ෂ ආර්ද්රතාවය 90% ට වඩා අඩු විය යුතුය. | |
| උන්නතාංශය මුහුදු මට්ටමේ සිට මීටර් 1000 ට වඩා අඩු විය යුතුය සිසිලනය | |
| සිසිලන ක්රමය | IC416 හඳුන්වා දීම |
| රාජකාරිය | S1 |
| සේවා සාධකය | 1.0 ශ්රේණිය |
තොරතුරු ඇණවුම් කිරීම
● මෙම නාමාවලිය පරිශීලකයින් සඳහා යොමුවක් පමණි. නිෂ්පාදනවල කිසියම් වෙනසක් සිදුවුවහොත් අමතර නිශ්චිත කිරීමක් කලින් සිදු නොකරන බවට කරුණාකර සමාව දෙන්න. මෙම නාමාවලිය පරිශීලකයින් සඳහා යොමුවක් පමණි. නිෂ්පාදනවල කිසියම් වෙනසක් සිදුවුවහොත් අමතර නිශ්චිත කිරීමක් කලින් සිදු නොකරන බවට කරුණාකර සමාව දෙන්න.
● ඇණවුම් කිරීමේදී ශ්රේණිගත කළ දත්ත, එනම් මෝටර් වර්ගය, බලය, වෝල්ටීයතාවය, වේගය, පරිවාරක පන්තිය, ආරක්ෂණ පන්තිය, සවි කිරීමේ වර්ගය යනාදිය සටහන් කර ගන්න.
● පාරිභෝගිකයාගේ අවශ්යතාවයට අනුව අපට විශේෂ මෝටර නිර්මාණය කර නිෂ්පාදනය කළ හැකිය:
1. විශේෂ වෝල්ටීයතාවය, සංඛ්යාතය සහ බලය;
2. විශේෂ පරිවාරක පන්තිය සහ ආරක්ෂණ පන්තිය;
3. වම් පැත්තේ පර්යන්ත පෙට්ටිය, ද්විත්ව පතුවළ කෙළවර සහ විශේෂ පතුවළ;
4. ඉහළ උෂ්ණත්ව මෝටරය හෝ අඩු උෂ්ණත්ව මෝටරය;
5. සානුවේ හෝ එළිමහනේ භාවිතා වේ;
6. ඉහළ බලය හෝ විශේෂ සේවා සාධකය;
7. හීටරය සමඟ, ෙබයාරිං හෝ වංගු කිරීම සඳහා PT100, PTC සහ යනාදිය;
8. සංකේතකය, පරිවරණය කරන ලද ෙබයාරිං, ෙහෝ පරිවරණය කරන ලද ෙබයාරිං ව්යුහය සහිත;
9. වෙනත් අවශ්යතා සමඟ.








