YH මැරීන් මෝටර්ස්
YH ශ්රේණියේ මෝටර යනු සමුද්රීය භාවිතය සඳහා සම්පූර්ණයෙන්ම සංවෘත විදුලි පංකා සිසිලන ත්රි-අදියර අසමමුහුර්ත ප්රේරක මෝටරයකි.
පිරිවිතර
| රාමු ප්රමාණය | 80-355 |
| නිගමනය | 0.75kW-315kW |
| වෝල්ටීයතාවය/සංඛ්යාතය | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| ආරක්ෂණ උපාධිය | IP55/IP56/IP65/IP66 හඳුන්වා දීම |
| පරිවාරක පන්තිය/උෂ්ණත්ව ඉහළ යාමේ පන්තිය | එෆ්/බී |
| සවි කිරීමේ සැකසුම් | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| පරිසර උෂ්ණත්වය | 0°C ~+45°C |
| සාපේක්ෂ ආර්ද්රතාවය 90% ට වඩා අඩු විය යුතුය. | |
| සිසිලන ක්රමය | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| රාජකාරිය | S1 |
| සේවා සාධකය | 1.0 ශ්රේණිය |
තොරතුරු ඇණවුම් කිරීම
● මෙම නාමාවලිය පරිශීලකයින් සඳහා යොමුවක් පමණි. නිෂ්පාදනවල කිසියම් වෙනසක් සිදුවුවහොත් අමතර නිශ්චිත කිරීමක් කලින් සිදු නොකරන බවට කරුණාකර සමාව දෙන්න. මෙම නාමාවලිය පරිශීලකයින් සඳහා යොමුවක් පමණි. නිෂ්පාදනවල කිසියම් වෙනසක් සිදුවුවහොත් අමතර නිශ්චිත කිරීමක් කලින් සිදු නොකරන බවට කරුණාකර සමාව දෙන්න.
● ඇණවුම් කිරීමේදී ශ්රේණිගත කළ දත්ත, එනම් මෝටර් වර්ගය, බලය, වෝල්ටීයතාවය, වේගය, පරිවාරක පන්තිය, ආරක්ෂණ පන්තිය, සවි කිරීමේ වර්ගය යනාදිය සටහන් කර ගන්න.
● පාරිභෝගිකයාගේ අවශ්යතාවයට අනුව අපට විශේෂ මෝටර නිර්මාණය කර නිෂ්පාදනය කළ හැකිය:
1. විශේෂ වෝල්ටීයතාවය, සංඛ්යාතය සහ බලය;
2. විශේෂ පරිවාරක පන්තිය සහ ආරක්ෂණ පන්තිය;
3. වම් පැත්තේ පර්යන්ත පෙට්ටිය, ද්විත්ව පතුවළ කෙළවර සහ විශේෂ පතුවළ;
4. ඉහළ උෂ්ණත්ව මෝටරය හෝ අඩු උෂ්ණත්ව මෝටරය;
5. සානුවේ හෝ එළිමහනේ භාවිතා වේ;
6. ඉහළ බලය හෝ විශේෂ සේවා සාධකය;
7. හීටරය සමඟ, ෙබයාරිං හෝ වංගු කිරීම සඳහා PT100, PTC සහ යනාදිය;
8. සංකේතකය, පරිවරණය කරන ලද ෙබයාරිං, ෙහෝ පරිවරණය කරන ලද ෙබයාරිං ව්යුහය සහිත;
9. වෙනත් අවශ්යතා සමඟ.
අයදුම්පත්
අප සතුව දියුණු නිෂ්පාදන තාක්ෂණයක් ඇති අතර, නිෂ්පාදනවල නව්යකරණයන් අනුගමනය කරයි. ඒ සමඟම, හොඳ සේවාවක් හොඳ කීර්තියක් වැඩි දියුණු කර ඇත. ඔබ අපගේ නිෂ්පාදනය තේරුම් ගන්නා තාක් කල්, ඔබ අප සමඟ හවුල්කරුවන් වීමට කැමැත්තෙන් සිටිය යුතු බව අපි විශ්වාස කරමු. ඔබගේ විමසීම් බලාපොරොත්තුවෙන්.








