IE2 කාර්යක්ෂමතා මෝටරය
පිරිවිතර
| සම්මත | IEC60034-30 හඳුන්වා දීම |
| රාමු ප්රමාණය | 80-355 |
| නිගමනය | 0.18kW-355kW |
| කාර්යක්ෂමතා පන්තිය | අයිඊ2 |
| වෝල්ටීයතාවය/සංඛ්යාතය | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| ආරක්ෂණ උපාධිය | IP55/IP56/IP65/IP66 හඳුන්වා දීම |
| පරිවාරක පන්තිය/උෂ්ණත්ව ඉහළ යාමේ පන්තිය | එෆ්\බී |
| සවි කිරීමේ සැකසුම් | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| පරිසර උෂ්ණත්වය | -15°C -+40°C |
| සාපේක්ෂ ආර්ද්රතාවය 90% ට වඩා අඩු විය යුතුය. | |
| උන්නතාංශය මුහුදු මට්ටමේ සිට මීටර් 1000 ට වඩා අඩු විය යුතුය. | |
| සිසිලන ක්රමය | IC411/ IC416/IC418/IC410 හඳුන්වා දීම |
| රාජකාරිය | S1 |
| සේවා සාධකය | 1.0 ශ්රේණිය |
නිෂ්පාදන උපකරණ
ඇණවුම් කිරීමේ උපදෙස්
● මෙම නාමාවලිය පාරිභෝගික යොමුව සඳහා පමණි. නිෂ්පාදනයේ කිසියම් වෙනසක් සිදුවුවහොත්, කල්තියා අමතර සටහන් කිසිවක් නොකරන බවට කරුණාකර සමාවන්න.
● ඇණවුම් කිරීමේදී, කරුණාකර මෝටර් ආකෘතියේ බලය, වෝල්ටීයතාවය, වේගය, පරිවාරක පන්තිය, ආරක්ෂණ පන්තිය, ස්ථාපන වර්ගය යනාදී ඇණවුම් දත්ත කෙරෙහි අවධානය යොමු කරන්න.
● ඔබගේ අවශ්යතා අනුව අපට විශේෂ මෝටර් නිෂ්පාදන අභිරුචි නිර්මාණය සහ නිෂ්පාදනය සඳහා යා හැකිය.
1. විශේෂ වෝල්ටීයතා, සංඛ්යාත සහ බල.
2. විශේෂ පරිවාරක පන්තිය සහ ආරක්ෂණ පන්තිය;
3. සන්ධි පෙට්ටිය, ද්විත්ව පතුවළ කෙළවර සහ විශේෂ පතුවළ සහිත වම් පැත්ත;
4. ඉහළ උෂ්ණත්ව මෝටර හෝ අඩු උෂ්ණත්ව මෝටර;
5. උස්බිම් හෝ එළිමහන් භාවිතයේදී.
6. ඉහළ බලය හෝ විශේෂ සේවා සාධකය.
7. PT100, PTC, ආදියෙහි හීටර්, ෙබයාරිං හෝ එතුම් සමඟ.
8. කේතකය, පරිවරණය කරන ලද ෙබයාරිං, හෝ පරිවරණය කරන ලද ෙබයාරිං ඉදිකිරීම් සමඟ.
9. අනෙකුත් අවශ්යතා.









