SCZ ශ්රේණියේ සමමුහුර්ත අකමැත්ත මෝටර්ස්
SCZ ශ්රේණියේ සමමුහුර්ත අකමැත්ත මෝටරය ස්වාධීනව නිර්මාණය කර ඇත, මෝටරය චුම්භක වශයෙන් ඇනිසෝ-ට්රොපික් රොටර් ව්යුහයක් සහිත තෙකලා විදුලි මෝටරයක් වන අතර, පාරිභෝගිකයින්ගේ විවිධ අවශ්යතා සපුරාලීම සඳහා IEC සම්මත රාමු ප්රමාණයේ සැලසුමක් අනුගමනය කරන අතර පිරිසිදු සමමුහුර්ත අකමැත්ත මෝටරය ඇතුළුව IE5, IE4, IE3 ශ්රේණි නිෂ්පාදන සැපයිය හැකිය.
පිරිවිතර
| සම්මත | IEC60034 නිෂ්පාදන ගුණාංග |
| රාමු ප්රමාණය | H80-315 මි.මී. |
| ශ්රේණිගත බලය | 0.75kW-200kW |
| උපාධි හෝ බලශක්ති කාර්යක්ෂමතාව | අයිඊ5 |
| වෝල්ටීයතාවය සහ සංඛ්යාතය | 400V/50Hz (400V/50Hz) |
| ආරක්ෂණ උපාධි | IP55 යනු IP55 හි ඇති බහුමාපකයකි. |
| පරිවාරක අංශක/උෂ්ණත්වය ඉහළ යාම | එෆ්/බී |
| ස්ථාපන ක්රමය | බී3, බී5, බී35, වී1 |
| පරිසර උෂ්ණත්වය | -15°C ~+40°C |
| සාපේක්ෂ ආර්ද්රතාවය 90% ට වඩා අඩු විය යුතුය. | |
| උන්නතාංශය මුහුදු මට්ටමේ සිට මීටර් 1000 ට වඩා අඩු විය යුතුය. | |
| සිසිලන ක්රමය | IC411 නිෂ්පාදන ගුණාංග |
| රාජකාරිය | S1 |
| සේවා සාධකය | 1.0 ශ්රේණිය |
තොරතුරු ඇණවුම් කිරීම
● මෙම නාමාවලිය පරිශීලකයින් සඳහා යොමුවක් පමණි. නිෂ්පාදනවල කිසියම් වෙනසක් සිදුවුවහොත් අමතර නිශ්චිත කිරීමක් කලින් සිදු නොකරන බවට කරුණාකර සමාව දෙන්න. මෙම නාමාවලිය පරිශීලකයින් සඳහා යොමුවක් පමණි. නිෂ්පාදනවල කිසියම් වෙනසක් සිදුවුවහොත් අමතර නිශ්චිත කිරීමක් කලින් සිදු නොකරන බවට කරුණාකර සමාව දෙන්න.
● ඇණවුම් කිරීමේදී ශ්රේණිගත කළ දත්ත, එනම් මෝටර් වර්ගය, බලය, වෝල්ටීයතාවය, වේගය, පරිවාරක පන්තිය, ආරක්ෂණ පන්තිය, සවි කිරීමේ වර්ගය යනාදිය සටහන් කර ගන්න.
● පාරිභෝගිකයාගේ අවශ්යතාවයට අනුව අපට විශේෂ මෝටර නිර්මාණය කර නිෂ්පාදනය කළ හැකිය:
1. විශේෂ වෝල්ටීයතාවය, සංඛ්යාතය සහ බලය;
2. විශේෂ පරිවාරක පන්තිය සහ ආරක්ෂණ පන්තිය;
3. වම් පැත්තේ පර්යන්ත පෙට්ටිය, ද්විත්ව පතුවළ කෙළවර සහ විශේෂ පතුවළ;
4. ඉහළ උෂ්ණත්ව මෝටරය හෝ අඩු උෂ්ණත්ව මෝටරය;
5. සානුවේ හෝ එළිමහනේ භාවිතා වේ;
6. ඉහළ බලය හෝ විශේෂ සේවා සාධකය;
7. හීටරය සමඟ, ෙබයාරිං හෝ වංගු කිරීම සඳහා PT100, PTC සහ යනාදිය;
8. සංකේතකය, පරිවරණය කරන ලද ෙබයාරිං, ෙහෝ පරිවරණය කරන ලද ෙබයාරිං ව්යුහය සහිත;
9. වෙනත් අවශ්යතා සමඟ.










